Vážení rodiče,

na základě nařízení Ministerstva zdravotnictví RUŠÍM výuku na naší základní škole. Toto nařízení vstupuje v platnost od 11. 3. 2020 a platí do odvolání. Žáci budou vzděláváni formou domácího samostudia. Práce bude dětem zasílána (přes Edookit, program Umíme to). Domácí příprava je pro všechny žáky povinná a po nástupu do školy bude zkontrolována.

Opatření se týká také školní družiny, školního klubu a všech školních zájmových kroužků.

Sledujte prosím webové stránky školy, kde budeme informovat o nástupu dětí zpět do školy. Informace také zašlu přes systém Edookit.

V případě, že budete potřebovat žádost pro svého zaměstnavatele o ošetřovné při péči o dítě do 10 let, kontaktujte mne na telefonním čísle 702 177 437.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Miloslav Sova, řš.

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA