V úterý 30. 9. 2014 se ve valtickém lese u Břeclavi uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu žáků ZŠ i studentů středních škol. Naši chlapci i dívky se připravovali a odjeli pod vedením p. uč.Mácsaie bojovat i proti mnohem větším školám. Letos byla konkurence ještě silnější než loňský rok.Všichni se opravdu moc snažili a patří jim velké poděkování za vzornou reprezentaci naší školy.

Celkově v každé kategorii startovalo víc než 10 škol – družstev. Naši mladší žáci, starší žákyně i starší žáci obsadili v soutěži družstev pátá až šestá místa.

NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY NAŠICH V SOUTĚŽI JEDNOTLIVCŮ ( v každé kategorii startovalo více než 55 žáků) :

9. místo ZOUNEK Tomáš – 9. r. – starší žáci
10. místo DOLÁK Vítek – 7. r. – mladší žáci
13. místo UHLÍKOVÁ Lenka – 9. r. – starší žákyně

Všem blahopřejeme!

Mácsai Zdeno

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA