Ve čtvrtek 26. 9. 2013 se ve valtickém lese u Břeclavi uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu žáků ZŠ i studentů středních škol. Naši chlapci i dívky odjeli pod vedením p. uč. Mácsaie dobře připraveni a odhodláni bojovat i proti mnohem větším školám. Všichni se opravdu moc snažili a patří jim velké poděkování za vzornou reprezentaci naší školy. Největšího úspěchu našich reprezentantů dosáhlo družstvo starších žáků ve složení – Dřevěný Petr 9. r., Virág Andrej 8. r., Zounek Tomáš 8. r. a Kunč Erik 8. r. – 3. místo v kategorii starších žáků. Celkově v této kategorii startovalo 12 škol – družstev. Porazili i takové školy jako Břeclav Komenského, Podivín, Valtice, Lednice, Břeclav Na Valtické a další. Lepší než naši starší chlapci byly jenom ZŠ Slovácká a ZŠ Kupkova (sportovní školy). Ve velmi silné konkurenci bojovaly a neztratily se ani dívky, když doběhly celkově na 6. místě (také ze 12 družstev).

Výsledky zde.

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA