V úterý 3. 10. 2017 nás navštívili přátelé z partnerské ZŠ Mohelno. Na společné setkání jsme se moc těšili. V rámci něj proběhly hned dvě přátelská utkání, a to ve fotbalu a přehazované. I když jsme nevyhráli, nesla se obě utkání v přátelském duchu. A jak se říká, sláva vítězům a čest poraženým. Poté jsme ukázali hostům školu a přichystali malé pohoštění. Jsme rádi, že se jim škola líbila. Zástupci našeho žákovského senátu si připravili velmi pěknou prezentaci své práce za rok 2016/2017. Nakonec hosté navštívili firmu Vinařství Maděřič, kde se jejich průvodcem stal přímo pan Jiří Maděřič. Krásná tečka za hezkým dnem a návštěvou. Moc děkujeme panu Maděřičovi za zajímavý výklad a umožnění exkurze. Věříme, že se hostům u nás líbilo a už se těšíme na další setkání a akce, které vzájemně podnikneme. V nejbližší době si srovnáme výsledky své práce ve vzdělávací oblasti. Jedinou šmouhou na celém dni bylo počasí, které nám opravdu nepřálo. Celý den hustě pršelo.

Fotogalerii naleznete zde.

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA