Domov pro seniory

Naše spolupráce s Domovem pro seniory ve Velkých Bílovicích má pozitivní ohlas nejen u dětí, ale i u babiček, dědečků a zaměstnanců Domova. Třeťáci poslali seniorům krásné dopisy a odpověď babiček na sebe nenechala dlouho čekat. Seniorům, kterým zdraví nedovolilo psát osobně, pomohly s psaním ochotné pečovatelky. Senioři dětem v dopisech vyprávěly o svém dětství, mládí a koníčcích. Některé děti dostaly svůj první dopis v životě 😊 Prvňáci a druháci se nenechali dlouho pobízet do malování obrázků, které budou zdobit společné prostory Domova a doplní tak jarní výzdobu, kterou jsme pro Domov vyrobili. Věříme, že nejen obrázky, ale i dopisy od prvňáčků vykouzlí babičkám a dědečkům úsměv na tváři.

Fotogalerie ke stažení zde