V pátek 13. 10. 2017 proběhla na naší škole akce s názvem Suit-up day. Celá událost proběhla pod patronátem žákovského senátu v rámci projektu Hrdá škola, kterého jsme součástí. Děti přišly svátečně oblečeny. Na začátku celého dne zazněla z rozhlasu písnička „ Hoď se hochu aspoň trochu do gala…“ a naladila tak všechny zúčastněné. Cílem této události je, aby si děti zpestřily výuku, aby byly hrdé na svou školu, na své kamarády, aby utužily kolektiv. To se nám určitě podařilo, jelikož přišlo mnoho mladých „dam a gentlemanů“. Třídní vyučující pak dětem objasnili zásady slušného chování. Po velké přestávce jsme se všichni společně vyfotili před školou a každý, kdo přišel svátečně oblečený, dostal od zástupců žákovského senátu sladkou odměnu. Zajímavý nápad, hezká akce, děkuji všem.

M. Sova, řš

Fotogalerii naleznete zde.

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA