Letem světem do džungle

Když už jsme proletěli Vesmír křížem krážem a přistáli jsme zpět na naší planetě, rovnou jsme se rozletěli po světě. Navštívili jsme všechny kontinenty, prohlédli si některé památky a poznali jejich obyvatele. I já jsem měla tu čest, být ztvárněna jako obyvatelka naší planety😊 Nakonec jsme se před jarními prázdninami zaletěli podívat do džungle, kde se nám líbilo natolik, že i naše škole se proměnila v malou džungli. Iluzi džungle umocňuje hlas našich živých papoušků. Ty papírové pro nás vyráběli senioři z Domova ve Velkých Bílovicích, se kterými jsme navázali spolupráci. Trochu nám tu spolupráci hatí nynější nařízení, ale věřím, že se brzy setkáme osobně. Děti seniorům také píší krásné dopisy, ze kterých budou mít jistě babičky a dědečci z Domova radost.

Pilně se učte, po návratu do školy nás čeká pořádná džungle:-)))

Fotogalerie ke stažení zde

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA