Vážení rodiče,

každé dva roky vám zasíláme dotazník, jehož cílem je zjistit odezvu z řad rodičů na práci školy, akce, výuku. Chtěli bychom zjistit, co se vám líbí, nebo naopak nelíbí, abychom měli zpětnou vazbu pro naši další práci. Letos vám nezasíláme písemný dotazník, ale poprosili bychom vás o vyplnění jednoduchého dotazníku online cestou. Vše je anonymně, chtěli bychom si jen zmapovat klima školy z vašeho pohledu. Víme, že v dnešní uspěchané době není mnoho času, ale byli bychom vám velmi vděčni, kdybyste si našli chvilku a pomohli nám v naší další práci.

Dotazník naleznete na adrese www.proskoly.cz

Po přihlášení do systému (login, heslo) si kliknete na Sociometrii, kde je již připraven dotazník Klima školy pro rodiče.

Heslo k přístupu vám zašleme během týdne mailem. Přihlaste se, prosím, heslem pro rodiče.

Ukončení dotazníkového šetření potom bude koncem července 2016.

Mgr. Miloslav Sova, ředitel školy