V listopadu se naše škole účastnila série florbalových turnajů ve Velkých Pavlovicích, pořádané pro druhý stupeň. 11. 11. žáci 6. a 7. tříd soutěžili s družstvy ZŠ Nikolčice, ZŠ Velké Pavlovice, Gymnázium Velké Pavlovice a ZŠ Kobylí. Týden poté tedy 19. 11. žáci 8. a 9. tříd měli jednu změnu v obsazení turnaje a to takové, že místo Nikolčic přijelo ZŠ Zaječí. V obou turnajích jsme obsadili shodně 4. místo, což bylo na hraně naších možností. Za přístup a výkon bych chtěl ocenit především brankáře obou našich výběrů Matěje Čecha a Davida Střelského. Další zúčastnění byli Zugar, Kalužík, Tetur Samuel, Osička Matěj, Michalica, Rybár, Straka, Tomšej z mladších žáků a ze starších žáků Dolák, Dřevěný, Franc, Kunický, Tetur Bruno, Velička.

Mgr. S. Haňka