Dne 10.5. 2024 odstartovalo mistrovství světa v ledním hokeji. Je to chvíle, kdy většina národa fandí, zvláště letos, kdy se mistrovství koná v Praze a Ostravě. Češi vyhráli 3 zápasy 1. proti Finsku 1:0 po nájezdech, 2. proti Norsku 6:3 a 3. proti Dánsku 7:4. A protože nemůžeme jen vyhrávat, prohráli jsme 1 zápas proti Švýcarsku byla remíza 1:1 a po nájezdech nás porazili 2:1. Další utkání hrajeme s Rakouskem 17.5., Velkou Británii 18.5. a v úterý 21.5. s Kanadou. A protože je ve škole hodně fanoušků, uspořádali jsme akci s názvem FANDÍME HOKEJI. Původně se měla akce konat jen jeden den. Jelikož měla velký úspěch, rozhodli jsme se ji prodloužit do doby, než Češi na šampionátu skončí. Všichni doufáme, že to bude až ve finále. To je od nás vše a děkujeme, že fandíte s námi a pamatujte, že kdo neskáče, není Čech.

Fotogalerie ke stažení zde