Den přírodních věd

Ve dnech 29. a 30. 9. 2021 proběhl již devátý ročník přírodovědné soutěže Den přírodních věd, kterou pořádá Střední průmyslová škola chemická v Brně ve spolupráci se ZOO Brno. Studenti SPŠCH si připravili spoustu zajímavých témat z přírodopisu, chemie a fyziky.
Akce se letos zúčastnili vybraní žáci ze sedmého, osmého a devátého ročníku, měli jsme tedy zastoupení v obou kategoriích vždy po dvou týmech.
Naše nejlepší výsledky:
– v kategorii Z6 (žáci 6. a 7. tříd) se naše škola umístila na 7. místě (z 42 družstev)
– v kategorii Z8 (žáci 8. a 9. tříd) jsme se umístili na 8. místě (z 57 družstev)

Všem soutěžícím týmům naší školy děkujeme za přízeň, trpělivost, nadšení a také odvahu, se kterou celou soutěž absolvovaly. Moc děkujeme také všem studentům Střední průmyslové školy chemické, Brno, kteří se podíleli na přípravě této krásné soutěže.

Mgr. Barbora Kučerová

 

Fotogalerie ke stažení zde

 

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA