Český den proti rakovině

Každý rok deváťáci a osmáci pomáhali v naší obci s charitativní akcií Český den proti rakovině. I když věříme, že se letos sbírka ještě uskuteční, a to v podzimním termínu, můžete se nyní kromě dárcovské SMS přihlásit k této myšlence i dobrovolnou akcí, kterou jsme připravili pro žáky 1. stupně.
Pokud v květnu namalují děti na kamínek květ měsíčku lékařského, symbol této sbírky, anebo jakoukoliv žlutou květinu s lístky, symbolicky takto tuto myšlenku podpoříte. Můžete jim pomoci i s nápisem na přední straně kamínku “ proti rakovině, cdpr.cz “ a na zadní straně „logem Facebooku f a PSČ“. Nalakujeme je, vyfotografujeme, pošleme na adresu Ligy proti rakovině a potom je děti, pokud budou chtít, dostanou zpět, a mohou je umístit na nějaké místo, a tak poslat do světa, anebo to udělají deváťáci.
Kamínky mohou žáci přinést do 25. května do školy a odevzdat své třídní učitelce.

Žákovský senát školy

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA