Burza škol online 2020

Za normální situace v tuto dobu začínají deváťáci uvažovat o výběru střední školy. Tento rok to máme bohužel mnohem těžší, protože kvůli coronaviru nemůžeme navštěvovat Dny otevřených dveří a jiné akce pořádané pro nás středními školami a odbornými učilišti. Právě proto jsme se zúčastnili 9. prosince 2020 online burzy škol, kde jsme si mohli vybrat z těch, které se takto rozhodly prezentovat právě tu školu, která nás zajímala. Připojili jsme prostřednictvím Teamsů na video hovorů a pokud jsme měli nějaké otázky ohledně studia na dané škole, mohli jsme se na ně zeptat, prohlédnout si interiér školy, získat další informace. Burza se konala po celé ČR ve dnech 7. 12 . – 15. 12. 2020, proběhlo asi 66 virtuálních výstav, kde se prezentovalo asi 434 středních škol nebo učilišť z naší republiky.  Někteří z nás mají už školu vybranou, ale i tak jsme se mohli podívat a porovnat, co nabízejí jiné školy.

Tereza Tománková, Šárka Cahelová

Fotogalerie zde

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA