Ve dnech 2. – 3. června 2022 proběhl v Lanžhotě 15. ročník Atletických přeborů Podluží. Soutěž je určena pro žáky základních škol z oblasti regionu Podluží. Za naši školu se zúčastnilo 16 závodníků z prvního stupně a získali celkem 9 medailí. Mimořádný výkon předvedla především Zuzana Benčová ze 3. třídy, která ze tří disciplín získala tři medaile, z toho dvě zlaté. Podobný výkon předvedl další den David Dvořák z osmé třídy, který získal také tři medaile ze tří disciplín. Druhý stupeň byl ještě o trochu úspěšnější, protože získal celkem 11 medailí, o které soutěžilo 14 žáků a žákyň. V celkové bodovém hodnocení se dělíme společně s Lužicemi o páté místo. Nejvíce bodů získal domácí Lanžhot.

Výsledky:

Zuzana Benčová – 1. místo v běhu na 50 m, 1. místo ve vytrvalostním běhu, 3. místo v hodu míčkem

Oliver Pátek – 3. místo v běhu na 60 m

Šimon Pancl – 1. místo v hodu míčkem

Bára Osičková – 2. místo v běhu na 60 m, 3. místo ve vytrvalostním běhu

Natálie Tomšejová – 3. místo v běhu na 60 m, 2. místo ve skoku dalekém

 

Marcel Konečný – 3. místo ve vytrvalostním běhu

Filip Šťastný – 2. místo ve vytrvalostním běhu

David Dvořák – 3. místo v běhu na 60 m, 2. místo ve skoku dalekém, 3. místo ve vrhu koulí

Barbora Kadlecová – 1. místo ve vrhu koulí

Lada Hromková – 2. místo ve skoku dalekém

Emma G. Pancl – 1. místo ve vytrvalostním běhu, 2. místo ve vrhu koulí

Jakub Bůšek – 2. místo v běhu na 60 m

Martin Veverka – 3. místo ve vytrvalostním běhu

Fotogalerie ke stažení zde

 

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA