Vybraní žáci naší školy se pod vedením p.uč. Mácsaie připravovali a zúčastnili dalšího atletického klání v Lanžhotě.

Letos nás reprezentovalo celkem 26 žáků (15 I. st.+ 11 II. st.) v kategoriích 1. – 9. třída ZŠ. Bylo vybráno více žáků (31), ale úplně na poslední chvilku se bohužel pro zdravotní potíže omluvili Dolák Václav, Dolák Vítek, Krejčí Veronika, Krunčík Daniel a jenom pár dnů předem Nešporová Klára. Nahradit je, vybrat a natrénovat jiné žáky již bylo nemožné.

První den soutěžení poznamenal silný nárazový vítr, druhý den naopak vytrvalý déšť. Právě pro déšť byla vytrvalost ve všech kategoriích kratší (jenom 600 m) a skok daleký byl dokonce úplně zrušen.

Naši, ale i všichni reprezentanti, tak přišli o možnost zisku dalších medailí. Chlapci a děvčata se soupeřů z mnohem větších škol (startovalo 8 škol – první den 265 a druhý asi 150 žáků) nezalekli a i ve značně oslabené sestavě bojovali ze všech sil.

Výsledky naleznete zde.

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA