Fotbalový pohár školy

Ve čtvrtek 13. října se fotbalové družstvo naší školy složené ze žáků druhého stupně zúčastnilo druhého ročníku fotbalového poháru škol. Celkem se letos přihlásilo 16 základních škol, které odehrály semifinálová kola na čtyřech různých místech. Náš turnaj se uskutečnil ve Velkých Bílovicích s domácím zastoupením a také ZŠ Lanžhot a ZŠ Břeclav Slovácká. Turnaj se hrál systémem play-off. V prvním utkání jsme prohráli s Lanžhotem 1:5 (střelec naší branky – Dvořák). V druhém utkání zvítězila Břeclav Slovácká nad domácími V. Bílovicemi v poměru 3:0. V utkání o třetí místo jsme následně Velké Bílovice porazili 4:1 (Dvořák 4 branky). Vítězem se stal Lanžhot, který zvítězil ve finále až po pokutových kopech 2:1. V jarní části poháru škol se střetneme s dalšími týmy ze třetích míst o konečné 9. – 12. místo.

Mgr. J. Paul

Fotogalerie ke stažení zde