– Dne 6. 3. 2014 jsme se po páté sešli a proběhlo zasedání senátu. V měsíci únor díky senátu proběhla akce Valentýnská taneční párty, kterou pořádal 9. ročník pod vedením Mgr. Ivy Sovové, děkujeme za účast a za dozor Mgr. Martině Kristové.

– Dostali jsme od paní ředitelky z Mateřské školy Moravský Žižkov vyjádření k našim připomínkám k jídelnímu lístku a probírali jsme, co by se ještě u jídel a v jídelně mohlo vylepšit.

– O bystu Tomáše Garrigua Masaryka před základní školou se bude starat nynější 8. ročník.

– Jeden z bodů programu senátu bylo rozhodování, jestli bychom se chtěli jet podívat na hokejový zápas do Brna, kterého by se zúčastnil 8. a 9. ročník.

– Dále jsme se shodli na tom, že by se do školy hodilo WIFI připojení, protože v některých učebnách chybí počítač na hledání informací přímo ve vyučování.

Václav Toncer, 9. ročník